Puchar Dyrektora Szkoły za rok szkolny 2018/2019

W pierwszej i drugiej połowie października br. uczniowie trzech klas –  6d, 7a i 8a wzięli udział w wyjeździe na baseny termalne do Szaflar. Wycieczka była formą nagrody Dyrektora Szkoły. Każda z klas wykazała się dużą różnicą pomiędzy średnią ocen za pierwszy semestr i na koniec roku szkolnego.  Nagrodzone klasy zajęły miejsca ex aequo. Całodniowe pobyty na basenach przyniosły wszystkim wiele frajdy. Pogoda dopisała.

Niech spędzone tak miło dni będą motywacją do coraz lepszej nauki. Gratulujemy zwycięskim Klasom i życzymy wysokich wyników w nauce. A może w przyszłym roku uda się powtórzyć sukces!