Praca zdalna uczniów klasy 1a

     Zbliża się koniec roku szkolnego. Jest to moment na spojrzenie w wstecz. To także czas przemyśleń i podsumowań tego, co wydarzyło się w ciągu całego 10 – miesięcznego okresu nauki, zabawy, a  także podejmowania nowych wyzwań. W mijającym roku szkolnym wyzwania te były szczególnie duże i niejednokrotnie trudne, zwłaszcza dla dzieci, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z edukacją szkolną – naszych Pierwszaków.

   Jako wychowawczyni jednej z klas pierwszych, z całym przekonaniem mogę stwierdzić, iż najmłodsi uczniowie naszej szkoły sprostali postawionym przed Nimi zadaniom doskonale!

   Mimo nowej sytuacji, jaką było dla nas wszystkich zdalne nauczanie, dzieci wraz z  rodzicami zmobilizowali wszystkie swoje siły. Dołożyli wiele starań, aby wspólnie z  wychowawcą i nauczycielami zrealizować przewidziane treści edukacyjne.

   Wszystko odbywało się w atmosferze współpracy, zrozumienia i życzliwości, za co ze swojej strony serdecznie dziękuję!

 

Poniżej niewielka część wspomnianych działań  - twórczość artystyczna uczniów klasy 1a.

 

Joanna Techmańska

 

>>Zapraszamy do galerii<<

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM