PILNE! 10.04.2019 r. – formalne ZAWIESZENIE zajęć.

Szanowni Państwo,
Rodzice Uczniów
Szkoły Podstawowej Nr 111 im. Wojska Polskiego
w Krakowie

Pragnę poinformować, że po uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego, Zarządzeniem Nr 26//2018/2019 Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 111 im. Wojska Polskiego w Krakowie z dnia 9 kwietnia 2019 r., formalnie ZAWIESZAM wszystkie zajęcia w SP111 w dniu 10.04.2019 r. (środa). Informacje dotyczące obiadu i opieki przekazane Państwu w poprzednim komunikacie pozostają aktualne. O kolejnych decyzjach będę Państwa informować na bieżąco.

Pragnę Państwu bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową życzliwość i zrozumienie.

Bernadetta Bochenek
Dyrektor Szkoły