Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych

10 czerwca 2020 r. odbyła się Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych. Jest to wydarzenie organizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej od dwudziestu lat. Gromadzi tych, którzy szukają pomysłów i inspiracji do ciekawego, aktywnego i angażującego uczenia (się). W tym roku wydarzenie zostało przeniesione do świata on-line. W webinarze dyskusyjnym poświęconym OKzeszytowi i ocenianianiu kształtującemu, który był jedną z części OPPM, wzięli udział przedstawiciele klasy 3c z wychowawcą, Barbarą Bartnik oraz rodzice uczniów. Dzielili się doświadczeniami związanymi z nauką wg zasad oceniania kształtującego podczas edukacji zdalnej, ale także poprzedzającej ten czas. Można było usłyszeć, co pomaga w uczeniu, jak radzić sobie z różnymi trudnościami, ale też czym dla dzieci stał się zwykły i jednocześnie już niezwykły zeszyt szkolny.

W pierwszej części webinaru można wysłuchać Danuty Sterny- ekspertki wprowadzającej od lat ocenianie kształtujące (OK) do szkół polskich.

Poniżej link do nagrania, w którym wypowiadają się uczniowie, rodzice i wychowawca klasy 3c.

https://youtu.be/0YEYfDTdNgw?t=607

         

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM