"ODBLASKOWA SZKOŁA"

„Odblaskowa Szkoła”  to inicjatywa organizowana przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Od kilku lat Szkoła Podstawowa nr 111 włącza się w akcję, by edukować młodego ucznia, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i bezpiecznym być w każdej sytuacji.

19 października odbył się apel, podczas którego uczniowie klasy 2c przypomnieli, jak ważną role odgrywają odblaski i jak należy dbać o swoje bezpieczeństwo.

Podczas apelu nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wykonali najciekawsze prace w konkursie plastycznym „Modny odblaskowy strój”. Gratulujemy.

GALERIA>> Odblaskowa Szkoła

Barbara Bartnik