Nowy kompleks sportowy dla uczniów SP nr 111

5 grudnia 2018 roku odbyła się uroczystość zakończenia budowy kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 111 im. Wojska Polskiego. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście: Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. edukacji i sportu Anna Korfel–Jasińska, przedstawiciele Zakładu Infrastruktury Sportowej, Rady Dzielnicy XII , wykonawca, dyrektorzy okolicznych szkół i przedszkoli.W ramach programu rewitalizacji boisk przyszkolnych, powstały  dwa boiska o nawierzchni poliuretanowej wraz z niezbędnymi urządzeniami: bramkami, tablicami, koszami, słupkami  i  piłkochwytami oraz trzytorowa 60-metrowa bieżna lekkoatletyczna. Wykonawcą była firma Leszek Wcisło J&R Roboty Ziemne ze Skawiny. Inwestycję sfinansowała Gmina Miejska Kraków.

Gospodarz obiektu Dyrektor SP nr 111 Bernadetta Bochenek podziękowała  wszystkim, którzy przyczynili się  do realizacji  tej inwestycji, służyli  pomocą, dobrą radą, doradztwem w trakcie jej trwania.  Do podziękowań przyłączył się również Przewodniczący Rady  Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim Zbigniew Kożuch.

Pani Prezydent Anna Korfel-Jasińska pogratulowała uczniom sportowego zapału , wyraziła nadzieję, że nowy obiekt sportowy przyniesie wiele radości całej społeczności szkolnej. Następnie  wręczyła Puchar Prezydenta Miasta Krakowa zwycięzcom turnieju koszykówki, klasie 7b  i  przekazała komplet piłek dla szkoły.  W części artystycznej uczniowie  i absolwenci zaprezentowali swoje talenty taneczne oraz gimnastyczne.

>>GALERIA<<