Królewska gra, przygoda i nauka myślenia!

Zawodnik klubu sportowego KS Korona Kraków, posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz tytuł kandydata na mistrza krajowego, poprowadzi zajęcia szachowe z uczniami szkoły. Cena za jedno spotkanie do uzgodnienia, w zależności od liczebności grupy(ok.10 zł.). Zgłoszenia i wszelkie pytania proszę kierować…

WAŻNE!

Od dnia 07.09. 2020 (poniedziałek) wprowadzamy dla uczniów klas IV – VIII i pracowników szkoły mających z nimi kontakt, obowiązek noszenia (prawidłowego) maseczek, przyłbic lub innych materiałów osłaniających nos i usta. Obowiązek ten dotyczy przestrzeni wspólnych, to znaczy szatni, korytarzy, klatek schodowych, biblioteki, toalet i stołówki (z wyjątkiem spożywania posiłku), a także sal gimnastycznych (z wyjątkiem realizacji zajęć ruchowych).