Nauczyciele

PRACOWNICY SZKOŁY

1. Bernadetta Bochenek

 

DYREKTOR
2. Jadwiga Piotrowska v-ce DYREKTOR
3. Grażyna Grodzińska edukacja wczesnoszkolna
4. Barbara Bartnik edukacja wczesnoszkolna
5. Joanna Techmańska edukacja wczesnoszkolna
5. Adriana Kaczmarska edukacja wczesnoszkolna
6. Małgorzata Tomczyk edukacja wczesnoszkolna
7. Wioletta Burdek edukacja wczesnoszkolna
8. Teresa Smoleń edukacja wczesnoszkolna
9. Anna Hesse-Gawęda edukacja wczesnoszkolna
10. Katarzyna Tomik edukacja wczesnoszkolna
11. Lucyna Budacz język polski
12. Renata Makarska-Banaś język polski
13. Agata Wojtyło język polski
14. Aleksandra Kręgulec nauczyciel wspomagający
15. Ewa Bujak język angielski
16. Dorota Sochaczewska język angielski
17. Katarzyna Walczak język angielski
18. Urszula Szeliga-Szewczyk język niemiecki
19. Anna Fejkiel-Krupczak plastyka
20. Jacek Kołodziejczyk muzyka
21. Justyna Kosiba-Purgacz historia
22. Magdalena Utkała biologia, wychowanie do życia w rodzinie
23. Piotr Romanowicz przyroda
24. Agnieszka Korpak-Perzanowska przyroda
25. Agnieszka Korpak-Perzanowska geografia
26. Jolanta Piasecka matematyka
27. Anna Adamczyk matematyka
28. Barbara Nowakowska matematyka
29. Małgorzata Waga chemia
30. Paweł Wolsza fizyka
31. Piotr Romanowicz informatyka i zajęcia komputerowe
32. Piotr Romanowicz technika i zajęcia techniczne
33. Marceli Gabryel wychowanie fizyczne
34. Mirosław Waliłko wychowanie fizyczne
35. Michał Słupski wychowanie fizyczne
36. Barbara Bartnik doradztwo zawodowe
37. Ewa Deniziak wychowawca świetlicy
38. Anna Mika wychowawca świetlicy
39. Katarzyna Tomala wychowawca świetlicy
40. Katarzyna Uryasz wychowawca świetlicy
41. Anna Fejkiel-Krupczak wychowawca świetlicy
42. Magdalena Utkała wychowawca świetlicy
43. Barbara Nowakowska wychowawca świetlicy
44. Justyna Kosiba-Purgacz wychowawca świetlicy
44. ks.Włodzimierz Kurek religia
44. s.Paulina Wojdyła religia
45. Mariola Radwańska  bibliotekarz
46. Kazimierz Słupek pedagog
47. Danuta Pietrzak sekretariat
48. Agnieszka Ciechańska sekretariat
49. Czesław Sławicki konserwator
 50.  Dagmara Partyka  obsługa
 51.  Marzena Pospuła  obsługa
 52. Anna Gądek  obsługa