Marysia Zabiegała z kl. 4b finalistką XVI Małopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego pt. Jak smakuje przyjaźń?

Uczennica kl.4b Marysia Zabiegała została finalistką XVI Małopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego: Jak smakuje przyjaźń? który odbył się w lutym br. Zdobyła wyróżnienie w grupie ucz. kl. 4-8 w kategorii literackiej. Jej praca konkursowa, której treścią stały się dzieje niezwykłej przyjaźni dwóch dziewcząt, a później dojrzałych kobiet, opisane na kartkach starego pamiętnika przypadkiem znalezionego w spiżarni, zyskała uznanie jury i została wyróżniona spośród 720 prac nadesłanych przez uczniów małopolskich szkół.
Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 101 w Krakowie pod honorowym patronatem, m. in. Konsula Honorowego Danii w Krakowie, Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz pod merytoryczną opieką prof. Cz. Dźwigaja.

Serdecznie Marysi gratulujemy i życzymy wspaniałych owoców podejmowanych wysiłków.