KORONAWIRUS WAŻNE!

SZANOWNI    PAŃSTWO !

Rząd  podjął  decyzję  o  zamknięciu wszystkich placówek oświatowych   na dwa  tygodnie od poniedziałku. Od 12 do 25 marca br. placówki będą niedostępne dla procesu edukacyjnego / nie będzie zajęć lekcyjnych/. Jednak ze względu na to, że może być Państwu trudno tak szybko zorganizować opiekę nad dziećmi, to w dniu jutrzejszym / czwartek/ i piątek, szkoła będzie otwarta. W klasach, w godzinach zajęć lekcyjnych, nauczyciele będą pilnować dzieci. W tych dniach tj. czwartek i piątek świetlica szkolna pracuje zgodnie z harmonogramem. Od jutra stołówka szkolna będzie zamknięta.

Dyrekcja Szkoły