Konkurs "Klimat uwagi wart"

Na początku kwietnia uczniowie krakowskich szkół podstawowych wzięli udział w konkursie "Klimat uwagi wart" zorganizowany przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa w ramach projektu „Zeroemisyjny Kraków”.

Konkurs polegał na przesłaniu zdjęcia lub zdjęć, ilustrujących odpowiedź na pytanie: Jak dbasz o klimat w swoim mieście?

Nadesłano prawie 200 prac od 120 uczestników. Były one bardzo różnorodne i niezwykle pomysłowe, często opatrzone pro-ekologicznym przesłaniem lub dowcipnym komentarzem.

Po burzliwych obradach Komisja konkursowa wyłoniła pięć najlepszych prac i przyznała ich autorom równorzędne wyróżnienia. Jedną z wyróżnionych osób jest uczeń z naszej szkoły z klasy 8 b Aleksander Partyka.

Serdecznie gratulujemy

Konkurs