KLASA 1B W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się, jak wypożyczać książki z biblioteki szkolnej oraz właściwie o nie dbać podczas użytkowania. Dowiedzieli się też, że w biblioteka ma część dla czytelnika,  potrzebującego wyszukać jakieś informacje, albo chcącego poszerzyć swoje wiadomości.

Po wysłuchaniu wszystkich uwag i rad Pani bibliotekarki uczniowie zapoznali się z przygotowanymi dla nich książkami. Każdy mógł samodzielnie wybrać coś dla siebie i pierwszy raz wypożyczyć. Kolejnym etapem było przeczytanie i przygotowanie pracy plastycznej w oparciu o treść książki.

Dziękujemy za poświęcony nam czas.

Klasa 1b z wychowawczynią Barbarą Bartnik