Galeria

Czym jest AI- zajęcia w klasie 2a

Czym jest AI- zajęcia w klasie 2a

2 marca 2020r. uczniowie klasy 2a wzięli udział w kolejnym spotkaniu prowadzonym przez rodzica ucznia z naszej klasy tym razem był to tata Piotra.
Podczas tego spotkania uczniowie dowiedzieli się czym jest sztuczna inteligencja i jak działa.
Szereg aktywności przybliżył dzieciom zasady działania AI i pokazał kierunki jej rozwoju w najbliższych latach. Spotkanie to wiele wniosło do wiedzy uczniów, którzy od klasy 1 realizują aktywnie zajęcia z kodowania oraz technologii.
Bardzo dziękujemy za wizytę Panu Damianowi i liczymy na kolejne spotkania ze specjalistami.

                                                                                             Teresa Smoleń oraz uczniowie klasy 2a

Turniej gry SEN w klasach 1-3

Turniej gry SEN w klasach 1-3

Do tradycji  już weszły turnieje gier odbywające się w klasach 1-3.

Co roku pragniemy zaproponować uczniom interesujące rozgrywki pokazując jednocześnie, że gry planszowe mogą dać wiele radości, pozwolić na spędzenie miłego czasu z rówieśnikami a dodatkowo kształcą uważność, uczą używania strategii oraz logicznego myślenia. 6 marca w klasach odbyły się rozgrywki w grę „Sen”, aby lepiej wczuć się w klimat turnieju można było przyjść do szkoły w szlafroku lub górze od piżamy.

W tym miejscu pragniemy bardzo podziękować firmie NASZA KSIĘGARNIA, która wypożyczyła nam gry a także ufundowała nagrody. Cieszy fakt, że wydawnictwa wspierają takie inicjatywy i pomagają w propagowaniu idei grania w gry planszowe. W każdej klasie wyłoniony został zwycięzca:

Konrad z klasy 1a
Aleksander z klasy 1b
Weronika z klasy 2a
Kornelia z klasy 2b
Aleksander z klasy 3a
Emilia z 3b
Piotr z klasy 3c

Gratulujemy!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM