Galeria

Ogólnopolski konkurs

Ogólnopolski konkurs "Do Hymnu"

10 października, nasza szkoła miała przyjemność uczestniczyć w ogólnopolskim konkursie "Do Hymnu". Jest on przeznaczony dla szkół podstawowych. Organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA, cieszy się ogromną popularnością.

Zadaniem konkursowym było wspólne wykonanie przez uczniów Hymnu Państwowego oraz pieśni hymnicznej. Nasi odświętnie ubrani uczniowie, pod wodzą pana Jacka Kołodziejczyka odśpiewali "Mazurek Dąbrowskiego" i "Rotę". Zadanie było utrudnione, gdyż według zasad konkursu śpiewano a cappella. Wszyscy uczestnicy pokazując pełnię swoich wokalnych możliwości, jak najlepiej zmierzyli się z tym zadaniem. Występowi przyglądało się specjalnie przybyłe na tę okazję jury, i to do nich należy ostateczna ocena śpiewu. My już dzisiaj serdecznie gratulujemy każdemu uczniowi, który miał okazję wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Katarzyna Tomala

3b na zajęciach ze Szkołą Tańca EVOLUTION

3b na zajęciach ze Szkołą Tańca EVOLUTION

„We wrześniu, w naszej szkole, odbyły się zajęcia taneczne organizowane przez Szkołę Tańca EVOLUTION. Koledzy i koleżanki z mojej klasy uczyli się tańczyć ‘Cza-czę’, Sambę i Gangnam Style. Zajęcia były bardzo ciekawe i przyniosły nam wiele radości”.

                                                                             

Iga Przepióra

3b świętuje Dzień Chłopaka

3b świętuje Dzień Chłopaka

„28 września, w naszej klasie, obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Najpierw dziewczynki zaśpiewały chłopcom „Sto lat” i złożyły życzenia. Następnie każdy z kolegów otrzymał drobny upominek z którego bardzo się ucieszył. W tym dniu wszyscy byli radośni.”

 Nadia Wojdyło

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM