Galeria

Prace uczniów wykonane na lekcjach języka polskiego

Prace uczniów wykonane na lekcjach języka polskiego

Prace uczniów z kl. 4a i 4b inspirowane omówioną na lekcjach online lekturą F. Burnett "Mały lord":
- projekt okładki
- ilustracja wybranego rozdz. powieści
- symboliczne przedstawienie dobra i zła
- krzyżówka
Kl. 4a - N. Adamczyk, K. Koźmik, A. Turek
Kl. 4b - N. Bała, M. Mizera, P. Rybińska, F. Skomielski, T. Sokołowski, M. Zabiegała Praca uczennicy z kl. 5a Toli Bajer: gra planszowa w oparciu o lekturę "Opowieści z Narnii" C. S. Lewisa.

Konkurs na najładniejszą Marzannę

Konkurs na najładniejszą Marzannę

Konkurs na najładniejszą Marzannę

w SP 111 w Krakowie

Realizując projekt „Kolory wiosny 2021 w naszej szkole” uczniowie klas I-III przystąpili do konkursu na najładniejszą Marzannę. Dzieci wykonywały kukiełkę przy pomocy rodziców.

Komisja szkolna w skład, której weszli: p. dyrektor Bernadette Bochenek, p. Anna Fejkiel- Krupczak, p. Mariola Radwańska, p. Beata Pulchny, p. Dagmara Partyka  wybrała spośród 21 prac najładniejsze Marzanny. Każda praca była ciekawa, odmienna, twórcza, dlatego wybór był niezmiernie trudny, po długich namysłach wyłoniono laureatów i prace wyróżnione.

 

I miejsce Amelia Sarkowicz

II miejsce Antonina Marzec i Ola Nakielny

III miejsce WiktoriaPoudel

Wyróżnienie: Weronika Pacyna, Konrad Gala

*nagrody zostaną rozdane po powrocie do nauki w szkole

 

Organizatorzy:

Wychowawcy klas 1-3

Dzień kolorowej skarpetki

Dzień kolorowej skarpetki

Piątek był bardzo kolorowym dniem w naszej szkole! A to wszystko za sprawą kolorowych skarpetek nie do pary. 21 marca oprócz Pierwszego Dnia Wiosny obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Data jest symboliczna, przypada na 21 dzień trzeciego miesiąca, ponieważ to właśnie dodatkowy – trzeci chromosom w 21 parze powoduje występowanie tej wady genetycznej. Kolorowe skarpetki na naszych stopach były wyrazem akceptacji, solidarności i szacunku dla osób z Zespołem Downa.

Koordynator akcji

Karolina Marczewska-Kozieł

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM