Klasa 1c w międzynarodowym projekcie e-Twinning The most beautiful Christmas picture with short English wishes - International Art contest 2017

Uczniowie klasy 1c wzięli udział w międzynarodowym projekcie e-Twinning,którego efektem końcowym był konkurs plastyczny.
Do konkursu wykonali prace ukazujące czas świąteczny, atmosferę i to, z czym  kojarzą się im święta w naszym kraju. Dodatkowo zapisali życzenia świąteczne w języku angielskim. Najpierw zostały przeprowadzone kilkuetapowe klasowe eliminacje, bo tylko cztery prace mogły zostać zgłoszone, a następnie wystawione na platformie e-Twinning, w galerii projektu. Nauczyciele z wielu krajów oddawali glosy, próbując wybrać najlepsze i najciekawsze z nich. Finał jest dla nas bardzo pomyślny. Oliwia Macias zdobyła II miejsce i otrzymała dyplom od organizatorów. Gratulacje!!!

Zapraszamy na blog klasowy, by obejrzeć filmik z innymi pracami uczniów z różnych krajów Unii Europejskiej.

https://awatarki.jimdo.com/programy-projekty-innowacje/the-most-beautiful-christmas-picture/

                                                                                       Barbara Bartnik

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM