ODBLASKOWA SZKOŁA

30 października 2014 roku odbyło się podsumowanie konkursu „Odblaskowa szkoła” organizowanego przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Małopolski Urząd Wojewódzki i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły.

W czasie trwania akcji organizowane były różnego rodzaju konkursy, spotkania z policją oraz inne dodatkowe akcje. W ramach projektu przeprowadzono konkurs plastyczny: „Jestem widoczny- jestem bezpieczny".

Dodatkowo zorganizowaliśmy dla uczniów klas młodszych "Odblaskowy dzień"- połączony z apelem wychowawczym poruszającym kwestie bezpieczeństwa na drodze oraz propagującym noszenie odblasków. Uczniowie naszej szkoły w ramach różnych inicjatyw oraz działań wyposażeni zostali w kamizelki oraz odblaski. Mamy nadzieje, że podejmowane przez nas działania zwiększą świadomość naszych uczniów w kwestii bezpiecznego poruszania się po drodze. 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM