SALA JĘZYKOWA W NASZEJ SZKOLE

SALA JĘZYKOWA W NASZEJ SZKOLE - została wyposażona w zestaw interaktywny ze środków pochodzących ze składek na Radę Rodziców oraz z działalności Rady w trakcie minionego roku szkolnego. Jest to pierwszy etap wyposażenia. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć zakupiony zestaw oraz jak korzystają z niego nasze dzieci.

Naszym bieżącym celem jest 2 etap wyposażenia sali językowej. Na zdjęciach zobaczą Państwo projekt sali, wykaz wyposażenia oraz przykładowe realizacje. Szczególnie teraz taka inwestycja ma sens w związku z obietnicą władz miejskich, realizacji akcji "angielski 5 x w tygodniu".

Gorąco zachęcamy do wpłat składki, do włączania się w akcje prowadzone przez Radę Rodziców (najbliższa to Zabawa Andrzejkowa) oraz do każdej innej aktywności (może firma w której Państwo pracujecie ma możliwości sponsorowania ?) - której celem jest dobro i rozwój naszych dzieci.

Prosimy o zgłaszanie pomysłów, uwag i możliwości współpracy na maila Rady Rodziców (adres dostępny w zakładce "Rada Rodziców").

Serdecznie pozdrawiamy Rada Rodziców SP111

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM