DZIEŃ SPORTU W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

1 czerwca w naszej szkole klasy wczesnoszkolne obchodziły Dzień Sportu. Zgodnie z przyjętymi zasadami sanitarnymi udało wprowadzić się trochę radości i zabawy. Po długim czasie izolacji, czasie spędzanym w domu, uczniowie wykazali się dużym zapałem do zadań i dobrą kondycją.

Uczniowie mogli sprawdzić się w celowaniu do kosza, odbijaniu rakietką piłeczek ping-pong, przeciąganiu po ławeczce, czy tez w slalomowych konkurencjach.  Najwięcej radości wywołała bitwa na piłeczki ping-pong pomiędzy klasami na danym poziomie. Pracowały nogi, ręce, brzuchy, a przede wszystkim głowy. Na wielu twarzach był uśmiech i chęć współzawodnictwa.

Gratulujemy wszystkim Uczniom ich własnych sukcesów!