DZIEŃ KROPKI

Jak co roku w naszej Szkole, 15 września, obchodziliśmy w klasach młodszych Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi oraz zabawy. W tym dniu uczniowie, oprócz założenia ubrań w kropki, bawili się oraz tworzyli niepowtarzalne kropkowe dzieła.

Wszystkie klasy I-III brały udział w wydarzeniu, a oprócz tego klasa 1b wraz z wychowawczynią panią Barbarą Bartnik łączyła świętowanie Dnia Kropki w szkole z działaniami w ramach projektu e-Twinning „Łącz kropki”. Uczniowie wykonali wiele zadań wraz z partnerskimi szkołami z Polski. Udało się nawet przeprowadzić międzyszkolny turniej zagadek on-line.