ksiazkiCzytanie książek to najpiękniejsza zabawa,

jaką sobie ludzkość wymyśliła”

Wisława Szymborska

Od 9 listopada udostępnianie księgozbioru biblioteki szkolnej  odbywać się będzie za pomocą poczty elektronicznej przez dziennik elektroniczny  LIBRUS (konto nauczyciela- Mariola  Radwańska).

Wszystkich zainteresowanych czytelników proszę o kontakt mailowy i zgłaszanie swoich potrzeb dotyczących wypożyczenia lektur, materiałów edukacyjnych i podręczników. Po otrzymaniu zgłoszenia bibliotekarz skontaktuje się z czytelnikiem, ustali termin  oraz bezpieczny sposób odbioru zamówienia.

Wypożyczenia odbywać się będą zgodnie z procedurą korzystania z biblioteki w okresie zagrożenia epidemicznego.

*Regulamin biblioteki Szkoły Podstawowej nr 111 w Krakowie

*Zasady płatności za niezwrócone podręczniki

*Zasady korzystania z biblioteki szkolnej – rok szkolny 2020/21

Czytanie

PREZENTACJE

Jak zachęcić dziecko do czytania?

Słynni pisarze o książkach

Papież Kalendarium

Bezpieczny internet

Hejt