Apel wychowawczy w klasach 1-3.

1 października 2019r. podczas apelu porządkowego Małego Samorządu Szklonego  zostali przedstawieni członkowie samorządów klasowych (trójki klasowe), którzy reprezentują klasę na forum szkoły.

Do Małego Samorządu Uczniowskiego należą wszyscy uczniowie klas 1-3. Głównym celem działania jest rozwijanie samorządności uczniów klas I-III oraz zintegrowanie uczniów klas młodszych wokół wspólnie zorganizowanych przedsięwzięć podejmowanych w naszej szkole.

Podczas tego spotkania ważnym przedsięwzięciem był aktywny udział w projekcie „Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania”. Wybrani reprezentanci klas głośno czytali wiersze i teksty o tematyce ekologicznej, ponadto zapowiedziana została inicjatywa stworzenia drzewa czytelniczego na którym uczniowie zawieszają listki z zapisanymi tytułami książek, które warte są przeczytania. Przedsięwzięcia koordynowane są przez p. Teresę Smoleń w związku z akcją „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

Opiekun MSU  Małgorzata Tomczyk