Aktywny Dzień Dziecka w naszej Szkole!

Nadrzędnym celem po powrocie uczniów do szkoły, po długiej izolacji spowodowanej sytuacją epidemiczną w Polsce, jest nadrobienie zaległości w przebywaniu na wolnym powietrzu, poprawienie kondycji i sprawności, a także umożliwienie dzieciom i nastolatkom odnowienie relacji rówieśniczych, przeżywania dużo radości i szczęścia z możliwości przebywania z całą społecznością szkolną.

To właśnie sport i rekreacja może pomóc wrócić uczniom do normalności.

Dlatego w tym roku szkolnym Dzień Dziecka w naszej szkole był obchodzony na sportowo. Na lekcjach wychowania fizycznego odbywały się wewnątrzklasowe rywalizacje podczas gry w „Dwa ognie” oraz rozgrywki sportowe z piłki koszykowej i koszykówki 3x3.

Zadowolone i uśmiechnięte twarze uczniów i uczennic mówią wszystko. Zostawili oni mnóstwo serca i walki na boisku podczas rywalizacji o jak najlepszy wynik. Nie zabrakło emocji, radości i dużo pozytywnej energii.